• info@exxenpansiyon.com
  • 0545 312 50 35
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Resimler %100 orjinaldir...

Tamamen YASAL çalışıyoruz..

Kalitenin adı ve 7 yıldır en güvenilir konaklama gerek öğrenciler ve gerekse sivil halk tarafından benimsenmiş olan EXXEN PANSİYON dur..

biz yasaliz diye merdiven altı ne yaptığı belli olmayan ve eve kimin girip çıktığı belli olmayan yerlere asla gitmeyiniz...

Çevresindekilere ve sektöründeki herkese asla zarar vermeyen ve disiplinli çalışmasıyla örnek olan EXXEN, karakol ve jandarma dahil üst düzey müfettiş ve vekil katiplerine kadar binlerce kişi ağırlamaktan gurur duyar...

Bizler..konaklamak isteyen herkesi değil, gbt sine kadar bakıp öyle müşteri alıyoruz.. Yani değerli AİLELER sizlerinde içi rahat olsun.. Konaklama yapacağınız dairlerimizde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak herşey mevcuttur... sizden asla farklı bir ücret talep edilmez..

BEKLERİZ...

SERKAN UZUN

MAKİNA MÜHENDİSİ

0545 312 50 35

Tüm Hizmetlerimiz

 Exxen Pansiyon olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, sektöre girdiğimiz ilk günki heyacanla ve özenle kendimizi daha da geliştirerek sizlerleyiz.

Ziyaretçilerimizden Gelenler

 Exxen Pansiyon olarak bizi tercih eden değerli ziyaretçilerimize sonsuz teşekkürederiz.

Songül

Rehber

 Edirne'ye 2019 yılında gittiğimde tanışmıştım Exxen Pansiyonla. Gerek temizliği gerek güvenli bir yer oluşundan ve çalışan herkesin saygılı duruşundan etkilendiğimden, sonraki her gidişimde burada kalmaya başladım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Hasan Solmaz

Kaptan

 Uzun yol kaptanlığı yaptığımdan dolayı, ne zaman Edirne'ye gitsem temiz bir yer arardım. Edirneli bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geçen sene gittim kaldım. Çok kaliteli bir yer olmasından dolayı o zamandan bu zamana haftada iki sefer Edirne'ye gelirim ve buradan vazgeçmem.

İlayda

Serbest

 Oğlumun orada asker olmasından dolayı hala Edirne'ye gidiyoruz. Her gittiğimizde de burada kalıyoruz. Ailelerin de güvenle ve rahatça kalabilecekleri bir yer. Teşekkürederim her şey için.

Mücahit

Fotoğrafçı

 Genelde ekibimizle birlikte yılın belli zamanlarında fatoğraf çekmeye Edirne'ye gidiyoruz. İlk zamanlar çadırlarda kalıyorduk ama bir noktadan sonra artık çadır da olmayacağına karar verdiğimizde tanıştık Exxen Pansiyonla. Bildiğiniz evinizdeymişsiniz gibi...

0+
Hizmet Süremiz
0+
Günlük Misafir Sayımız
0+
Bizi Tavsiye Edenler
0+
Mutlu Müşterilerimiz

Uzmanlarımız

  Exxen Pansiyon işletmeleri olarak tüm ekibimizi alanında uzmanlaşmış ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş çalışanlardan seçtiğimizi belirtmek isteriz.

Firma Yetkilisi

 Sektörde 7 yıldır güvenle hizmet vermekte olan Exxen Pansiyonun kurucusuyum. Asıl işim Makina Mühendisi olmakla beraber, ailelerin güvenle kalacakları bir yer olmasını sağlamak ve bu boşluğu az da olsa doldurmak adına bu sektöre girmeye karar verdim.

  Edirne merkezde hizmet vermekte olan Exxen Pansiyon işletmemize hepinizi davet etmekten mutluluk duyarım.